Lugu

Lugu

Maailm on Sinu

Selleks, et avastada elu uue nurga alt, ei pea Sa asuma pikale matkale seitsme maa ja mere taha. Piisab sellest, kui hoiad silmad lahti ning oskad märgata erilisi ja meeldejäävaid hetki.

Tõeline iseloom annab märku

Tee alati vaid seda, millesse Sa ise usud ja elu ei jää elamata. Ilma läbikukkumisteta ei saa tulla ka suuri võite. Me kõik teame, et see peab paika.

Alusta seiklust

Kas see on riskimist väärt? Mida Sina teeksid? Vana Tallinnas on peidus tõeline seiklusjanu – see on meie iseloom!

Serveerimise kunst

Sammuke ees

Parim viis mõistmaks, kui olulised on sõbrad, on kujutada ette oma elu ilma nendeta. Leia aega Sulle oluliste inimeste jaoks, et saaksite üheskoos avastada uusi paiku, ideid, maitseid ja emotsioone.

Erakordne maitse

Lihtsuses peitub võlu. Vana Tallinn maitseb kõige paremini jää ja viilu sidruni või muu tsitruselisega, et tasakaalustada rikkalikku ning mitmetahulist maitset.

Ajalugu

Legendiks sündinud

Vana Tallinn nägi päevavalgust 1962. aastal. Retsepti lõi legendaarne Liviko liköörikunstnik Ilse Maar. Maar ja tema meeskond katsetasid läbi terve rea erinevaid kombinatsioone. Nende teekond päädis ennekuulmatu maitseelamusega, luues kvaliteetrummi, mis sisaldas parimaid vürtse ning eksootilisi tsitrusvilju.

Hästi hoitud saladus

Vana Tallinna täpset retsepti hoitakse rangelt saladuses. Vanill, apelsin ja eksootilised tsitrusõlid muudavad rummi erakordselt sametiseks. Vana Tallinn võitis kiirelt inimeste südamed nii kodumaal kui ka laias maailmas.

Monument

Rikkalik maitse ning muljetavaldav ja üllatusi täis ajalugu on püütud Tallinna keskaegseid linnatorne meenutavasse pudelisse. Vana Tallinn on alates oma loomisaegade algusest olnud populaarseim kink ning suveniir, mis siinmail loodud.

Pärand

Koorekiht

Nüüd, pool sajandit ning 120 miljonit pudelit hiljem, oleme endiselt täies hoos. Maailm meie ümber on muutunud, kuid meie tõeline iseloom püsib muutumatuna. Vana Tallinnast on saanud maailma populaarseim Eesti liköör.

Esinduslik

Vana Tallinna välimus on küll aastatega muutunud, kuid tema vaim püsib vastavalt ajastule alati värskena. Meie visiitkaart, selgelt äratuntav müüritorni meenutav pudel, on endiselt alles. Tallinna sümbolitel rajanev pudeli etiketi disain on eri perioodidel tunda saanud parimate kujunduskunstnike kätt.

Kaasasündinud enesekindlus

Aastate jooksul on Vana Tallinn võitnud mitte ainult nende, kes hindavad tõelist iseloomu ja erakordset maitset, vaid ka alkohoolsete jookide maailma tähtsaimate professionaalide südamed. Vana Tallinnale omistatud auhinnad ja sertifikaadid on kõrgeima kvaliteedi tunnistuseks.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.